Jetonte i vetem. Gjendet i pa jete 41-vjecari ne Elbasan

0
246

ELBASAN- Nje lajm i keq vjen nga Elbasani ku mesohet se nje 41 vjecar ka nderruar jete. Ngjarja ka ndodhur diten e sotme.

Komshiu eshte futur ne shtepin e 41 vjecari dhe e ka gjetur pa shenja jete. 41 vjecari jetonte i vetem dhe mendohet se ka nderruar jete nga shkaqe natyrore.

Polica ka shkuar ne vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes transmeton shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here