I riu blen buke ne Lezhe. Shikoni cfare gjen brenda. Video

0
870

Nje ngjarje e cuditshme ka ndodhur ne qytetin e Leshes ku nje i ri ka shkuar te bleje buke dhe pas e prere buken ka gjetur dicka brenda saj.

Ai ka gjetur nje bullon brenda ne buke.

Por fatmiresisht nuk e ka gellditur bullonin se do te ishte fatale per te.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here