Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, poston foton e ëmbël me bebin në krah

Këngëtarja shqiptare Marjona Metohu është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë ajo dhe bashkëshorti të cilët kanë ndarë me miqtë foton nga salla e lindjes.

“Loti im, Matias”, shkruan ai, duke zbuluar kështu edhe emrin që kanë zgjedhur për të voglin e tyre. Ndërsa këngëëtarja ka postuar një foto, ku shfaqet me të birin në krah dhe shkruan:

“Je kuptimi jetes tone Matias,dhurata me e cmuar nga zoti:, shkruan ajo në foton që shpërndan në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *