Motra e Luizit dark me babain e Kiares. Cfare po kurdisin ata?

0
116

Sot eshte Prime i Big Brother dhe motra e Luizit pasi ka ardhur nga Amerika eshte takuar me babain e Kiares. Pritet qe te kete nje surprize per Luizin por deri tani nuk dihet se si do veprohet.

Motra e Luizit ka darkuar me babain e Kiares dhe eshte shprehur se:Gëzuar për Kiarën dhe Luizin. Faleminderit familja Tito për mirëkuptimin e dhuruar! Arbeni, babai i Kiarës dhe unë ndodhemi në Tiranë, për një darkë ku më ka ftuar. Babai i Kiarës do iëk nesër, unë do të rri për shumë surpriza”.

Ne i urojme Luizit fitore dhe dite te bukura me Kiaren.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here