Ne 31 gusht bente 22 vjec. Humb jeten futbollisti i talentuar shqiptar

0
181

U aksidentua para dy muajsh Kevin Kuka diten e djeshme nderron jete ne spital.

Kevin ishte futbollist dhe ishte mesfushori premtues i Virtus Bolzano.

Ai ishte nje djal i talentuar por nuk ja doli qe te jetoj.

Pas aksidentit ai kishte marr plage te renda dhe pas dy muajsh humb jeten.

Ne 31 gusht ai do te mbushte 22 vjec por fati ishte i tille.

Shoket e skuadres kishin veshur bluzat “Forza Kevin” per ti dhene familjen shpresa por Kevin humbi jetem mbremjen e djeshme ne spitalin e Santa Chiara në Trento.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here