Babai dhe dy djemtë mbyten diten e diele. Familja kerkon ndihmen e shqiptareve pasi jane ne gjendje te veshtire

0
333

Nje ngjarje e rende ndodhi diten e diele ne plazhin e Vile-Boshtoves ku humbi jeten babai dhe dy djemt e tij.

Tashme familja e tyre kerkon ndihme financiare pasi jane ne gjendje te veshtire.

Bashkeshortja dhe vazja kane mbetur tek kjo familje dhe ata kerkojne ndihme ekonomike.

Eshte hapur nje llogari ne GOFUNDME qe kush ka mundesi ta ndihmojne familjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here