Nese shikoni keto shenja dilni urgjentisht nga deti

Kjo qe shihni esht nje rryme qe krijohet ne dete,asnjehere nuk duhet te futeni ne det kur e shifni kete,ose nqs jeni futur ne det dhe e gjeni veten mbrenda kesaj rrymes ju do e kuptoni sepse nuk mumd te notosh kundra saj.

E vetmja menyre per ti shpetuar eshte te rrini te qete dhe te notoni anash saj pra paralel me detin deri sa te largoheni nga rryma dhe te dilni ne breg.

shperndajeni sa me shume. zoti na rujt te gjithve…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *