Qytetari blen sallam por cuditet nga ajo qe gjen brenda. Foto

Beni kujdes kur bleni ushqime apo produkte mishi pasi ne keto dite vere duhet te kemi me shume kujdes.

Nje qytetar ka blere sallam dhe eshte cuditur kur e ka hapur pasi ai kishte filluar te prishej. Nese mund te hani dicka te tille mund te helmoheni.

Qytetari ka derguar foton ne redaksin e JOQ dhe ka denoncuar rastin.

Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *