Turistet italian ikin me vrap pa paguar nga restoranti ne Berat. Restoranti publikon videon

0
213

Nje ngjarje jo e kendshme ka ndodhur ne Berat ku turistet italian kane ikur pa paguar. Pasi ato kane darkuar ne restorant “Guva” dhe kane ngrene me pas kane ikur duke vrapuar.

Restoranti ka njxerr videon ne rrjetet sociale dhe kane bere dhe nje komente per italianet e pa sjellshem:”Stafi ynë i uron këtyre “zotërinjve” italianë pushime të mbara dhe me lekët e PAPAGUARA në restorantin tonë bëjnë diçka të mirë!!!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here