Publikohet foto e burrit qe vrau gruan e tij ne Maliq

Gjergj Mullalli eshte personi qe vrau graun e tij mbremjen e sotme pasi ajo kishte bere gati letrat per divorc.

Luiza Mullali, 46-vjeçe ishte ne prag divorci por burri nuk e ka pelqyer kete gje dhe e ka vrare dhe e ka hedhur ne gropen e ujrave te zeza.

Luiza ishte rrobaqepese dhe punonte ne Korce ndersa Gjergji ishte punetor ndertimi.

Ato jane prinder te 3 femijeve qe ndodhen ne emigrim. shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *