I dashur e propozon per martese. 39 vjecarja bie nga shkembi dhe humb jeten

0
25

Cifti shkoi ne mal per te festuar diten e fejeses por ndodhe me e keqa pasi nusja humb jeten pasi bie nga shkembi.

Burri shkoi tek makina per te marr disa gjera kur papritur degjon nje ulerime.

Gruaja u nxorr e gjalle por kishte shume plage dhe nuk arriti qe te jetoje.

Keshtu perfundoi ne tragjedi cifti i sapo fejuar. Dita me e bukur e tyre e jetes transmeton shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here